Предлагаем посмотреть:

ioana114
Vlog: Ma machiez la MAC! | Mac Makeover
Am fost din nou la MAC sa ma machiez, de data asta am avut o experienta mai buna decat data trecuta :) Daca vreti sa vedeti cum a iesit machiajul data trecuta, va las aici clipuletul sa va uitati: https://youtu.be/AXNlyf6d_5k Nu am fost acolo neaparat ca sa invat ceva, ci mai mult ca sa ma joc cu machiaj, si sa mai stau de vorba cu Ashley (fata mea preferata de la MAC) Acest vlog l-am filmat cu telefonul, dupa cum puteti vedea, dar de obicei filmez cu un Canon 70D, iar de editat editez cu iMovie :) Daca mai aveti alte intrebari, nu ezitati sa mi le lasati in comentarii! Si sa va abonati, ca sa mai stam de vorba!!! :) Daca vreti sa pastram legatura, ma gasiti pe: Instagram: ioana114 https://instagram.com/ioana114/ Facebook: https://www.facebook.com/pages/Ioana114/1446653022290248?ref=hl Email: [email protected] V-am pupat!!! ♥︎♥︎♥︎

Nina Ciursas
Full Face Using Nyx Products
●●●●●●●●●●●●●●●●●Social Media●●●●●●●●●●●●●●●●● Facebook : https://www.facebook.com/NinaCiursasM Instagram : https://www.instagram.com/nina.makeup.artist/ (nina.makeup.artist) Snapchat: ninamakeupartis Email : [email protected] ●●●●●●●●●●●●●●●●●Makeup●●●●●●●●●●●●●●●●● Produse Folosite: ●Perfecting Day Creme Murad : https://www.murad.com/perfecting-day-cream/ ●Nyx Pore Filler : http://www.nyxcosmetics.com/pore-filler/800897809898.html ●Nyx Liquid Illuminator : http://www.nyxcosmetics.com/born-to-glow-liquid-illuminator/NYX_095.html?cgid=root ●Hd Studio Photogenic Foundation ●L'oreal True Match Foundation : http://www.loreal-paris.co.uk/make-up/face/true-match ●Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder : http://www.sephora.com/translucent-loose-setting-powder-P109908 ●Kryolan Derma Color Palette nr.2 ●Make Up For Ever Super Matte Loose Powder : http://www.makeupforever.com/us/en-us/make-up/face/powder/super-matte-loose-powder ●Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette : http://www.nyxcosmetics.com/strobe-of-genius-illuminating-palette/800897018184.html ●Mac Powder Blush (Harmony) : http://www.maccosmetics.com/product/13842/926/products/makeup/face/blush/powder-blush-pro-palette-refill-pan#/shade/Harmony ●Nyx Countour Duo Palette : http://www.nyxcosmetics.com/cheek-contour-duo-palette/NYX_309.html?cgid=root ●Mac Prolongwear Blush : http://www.maccosmetics.com/product/13842/22420/products/makeup/face/blush/pro-longwear-blush ●Nyx Micro Brow Pencil : http://www.nyxcosmetics.com/micro-brow-pencil/NYX_181.html?cgid=root ●Nyx Tinted Brow Mascara : http://www.nyxcosmetics.com/tinted-brow-mascara/NYX_169.html?cgid=root ●Nyx Primer Hd ●Nyx Ultimate Shadow Palette : http://www.nyxcosmetics.com/ultimate-shadow-palette/800897017620.html ●Nyx Ombre Blush : http://www.nyxcosmetics.com/ombre-blush/NYX_318.html?cgid=root ●Mac Shadow Beyond Gorgeous ●Inglot Eyeliner 77 : http://inglotcosmetics.com/77.amc.eyeliner.gel/product/19134 ●Mac Pro Longwear Paint Pot : http://www.maccosmetics.com/product/13840/1573/products/makeup/eyes/shadow/pro-longwear-paint-pot#/shade/Soft_Ochre ●Nyx Lid Lingerie : http://www.nyxcosmetics.com/lid-lingerie/NYX_340.html?cgid=root ●CupioLash N33 ●Duo Eyelash Adhesive : http://www.sephora.com/eyelash-adhesive-P266812 ●Mac Mascara : http://www.maccosmetics.com/product/13839/30807/products/makeup/eyes/mascara/zoom-lash-little-mac ●Nyx Slim Pencil : http://www.nyxcosmetics.com/slim-lip-pencil/NYX_052.html?cgid=root ●Nyx Matte Lip Cream Brushes: ●Beauty Blender : http://www.sephora.com/search/search.jsp?keyword=beauty%20blender&mode=all ●Make Up For Ever Precision Highlighter Brush #144 : http://www.makeupforever.com/us/en-us/make-up/precision-highlighter-brush-144 ●Mac Brush Tapered Face nr.138 : http://www.maccosmetics.com/product/13805/1694/products/brushes-tools/brushes/face-brushes/138-tapered-face-brush ●●●●●●●●●●●●●●●●●Music●●●●●●●●●●●●●●●●● Intro & Outro : Ark Patrol ft. Veronika Redd - At all https://www.youtube.com/watch?v=HKrOH0sQV6w

EDA Video Blog
| Albirea dintilor | EDA Video Blog |
Aboneaza-te! Astept sugestii si intrebari la: [email protected] https://www.facebook.com/adelina.pestritu https://www.instagram.com/adelina.pestritu

Andreea Balan
My everyday Makeup Tutorial✨ | Andreea Balan
#abmakeup 🖐🏻Heiii!! Buna tuturoorr!!🖐🏻 Astăzi va arat machiajul meu din fiecare zi, nu foarte complicat dar totuși atât cât trebuie!🤗 Ce am folosit: •Micellar Cleansing Water-Simple •Vital vitamin cream-Simple •MAYBELLINE NEW YORK-03 True Ivory •RIMMEL LONDON-103 True Ivory •MAYBELLINE NEW YORK-FIT me powder-105 Natural Ivory •Highlight & Contour Pro Palette-NYX •TONI&GUY-Workable Matte Paste •Tinted Brow Mascara-NYX-Blonde •Curate Eye Quad-H&M-LOVE STORY •MAYBELLINE NYW YORK-MASCARA-Intense black •Matte lip liner-NYX-London •Lip Therapy-Vaseline-Aloe Dacă va plăcut, nu uitat sa va abonați și sa îmi dați un like!!! 🤗 Ma puteti găsi pe: •gmail: [email protected] •Instagram: @andreabalan •snapchat: balanica •Facebook: Andreea Balan Kisses,A

Oana Zidaru
Cumparaturi inainte de Craciun - Recomandarile mele
http://oanazidaru.ro In weekend am dat startul primelor cumparaturi de Craciun! Am ales sa merg in magazinul TATI pentru ca ador decoratiunile lor si au preturi accesibile. Am filmat intreaga experienta, asa ca sper sa va inspire recomandarile mele. Abia astept sa-mi spuneti ce produs v-a placut mai mult. Kisses! OZ

Secretele Elenei
Ce se afla in geanta Mea | What's in my bag
Dacä v-a pläcut clipul nu uitati sä dati share si like.Pupici dragelor:) Vä astept si pe canalul de Vloguri,, Blog,Facebook Snapchat si Instagram ✿CANALUL DE VLOGURI:✿ https://www.youtube.com/channel/UCpyuhaSRdX8v1DpVUOnejSQ ✿CANAL îN SPANIOLA:✿ https://www.youtube.com/user/ElenitaChic1 ✿Blog:✿ http://secretele-elenei.blogspot.com.es ✿Facebook:✿ https://www.facebook.com/SecreteleElenei/ ✿Instagram:✿ https://www.instagram.com/secretele_elenei/ ✿Snapchat:✿ Secretele Elenei sau Secretoasa ✿ Email: [email protected] ✿ ✿ CLIPURI INTERESANTE ✿ ✿ Clipul meu preferat ✿ https://youtu.be/UMPSwa60lC8 ✿ Ce se afla in Geanta mea ✿ https://www.youtube.com/watch?v=k9cnRJ5Xezs ✿ Ce se afla in Agenda mea ✿ https://www.youtube.com/watch?v=39d8SssSo2k ✿ 50 de lucruri despre mine ✿ https://youtu.be/sBkHU6XHKmo ✿ Editez cu Sony Vegas Pro 12✿

Xcentrica byDeeaCodrea
GRWM New Years Eve Party
Daca nu stii inca ce sa porti in noaptea de Revelion te ajut cu 3 tinute sclipitoare! Rochiile pot fi gasite pe www.voglia.ro iar pantofii pe Mineli Boutique. Vizionare placuta si nu uita: LIKE, SHARE, SUBSCRIBE! Ma gasesti si pe www.xcentrica.ro

Lorena Popa
Machiaj Natural pentru Anotimpul Rece | Vlogmas 12/2015
Ma bucur foarte mult ca pot posta aceste videoclipuri pentru voi. Abia astept sa vedeti tot ce v-am pregatit. Am muncit din greu si sper sa va placa. In fiecare zi pana pe data de 25 Decembrie o sa puteti vedea un videclip nou la ora 8:00 dimineata ...de ce asa devreme va intrebati ? Asta pentru ca vreau sa vedeti videoclipul in ziua respectiva si sa il aveti disponibil la ora la care puteti sa il vedeti. Vizionare placuta ! Instagram @2728lorena Business email [email protected] Vlogmas : 1. https://www.youtube.com/watch?v=AVwcf9UgB_o 2. https://www.youtube.com/watch?v=Ws6YNcJvkfo 3. https://www.youtube.com/watch?v=8AnOcQAXjTE 4. https://www.youtube.com/watch?v=VkHcAnav7Uo 5. https://www.youtube.com/watch?v=Cr_ZjM-624w 6. https://www.youtube.com/watch?v=NS4eetuhWUo 7. https://www.youtube.com/watch?v=VzrN1k5Bm_g 8. Diy: https://www.youtube.com/watch?v=wCVqV3KfcwY 9. https://www.youtube.com/watch?v=XXwWodUOV_4 10. https://www.youtube.com/watch?v=FhBIr2fRo5w 11. https://www.youtube.com/watch?v=ij0fm2Ne1Z8 12. https://www.youtube.com/watch?v=snCurD4penk

Xcentrica byDeeaCodrea
Q&A and Giveaway
Zilele trecute v-am lansat o provocare: sa imi adresati orice intrebare va trece prin minte si iata-ma acum va raspund la fiecare in parte! Vorbim despre marirea buzelor, secrete legate de blogging, cateva detalii intime si multe alte picanterii. A si sa nu uitam de GIVEAWAY, cea mai originala intrebare a fost premiata, cu ce? Urmareste clipul si vei afla si nu uita de SUBSCRIBE! Ma gasesti si aici: Blog: http://www.xcentrica.ro Instagram: https://instagram.com/xcentricabydeeacodrea/ Facebook: https://www.facebook.com/Xcentricabydeeacodrea Email: [email protected]