Предлагаем посмотреть:

Sanziana Negru
Machiajul meu de zi | sanziananegru

EDA Video Blog
| Machiajul Natural | EDA Video Blog |
Aboneaza-te! Astept sugestii si intrebari la: [email protected] https://www.facebook.com/adelina.pestritu https://www.instagram.com/adelina.pestritu

Nina Ciursas
Full Face Using Nyx Products
●●●●●●●●●●●●●●●●●Social Media●●●●●●●●●●●●●●●●● Facebook : https://www.facebook.com/NinaCiursasM Instagram : https://www.instagram.com/nina.makeup.artist/ (nina.makeup.artist) Snapchat: ninamakeupartis Email : [email protected] ●●●●●●●●●●●●●●●●●Makeup●●●●●●●●●●●●●●●●● Produse Folosite: ●Perfecting Day Creme Murad : https://www.murad.com/perfecting-day-cream/ ●Nyx Pore Filler : http://www.nyxcosmetics.com/pore-filler/800897809898.html ●Nyx Liquid Illuminator : http://www.nyxcosmetics.com/born-to-glow-liquid-illuminator/NYX_095.html?cgid=root ●Hd Studio Photogenic Foundation ●L'oreal True Match Foundation : http://www.loreal-paris.co.uk/make-up/face/true-match ●Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder : http://www.sephora.com/translucent-loose-setting-powder-P109908 ●Kryolan Derma Color Palette nr.2 ●Make Up For Ever Super Matte Loose Powder : http://www.makeupforever.com/us/en-us/make-up/face/powder/super-matte-loose-powder ●Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette : http://www.nyxcosmetics.com/strobe-of-genius-illuminating-palette/800897018184.html ●Mac Powder Blush (Harmony) : http://www.maccosmetics.com/product/13842/926/products/makeup/face/blush/powder-blush-pro-palette-refill-pan#/shade/Harmony ●Nyx Countour Duo Palette : http://www.nyxcosmetics.com/cheek-contour-duo-palette/NYX_309.html?cgid=root ●Mac Prolongwear Blush : http://www.maccosmetics.com/product/13842/22420/products/makeup/face/blush/pro-longwear-blush ●Nyx Micro Brow Pencil : http://www.nyxcosmetics.com/micro-brow-pencil/NYX_181.html?cgid=root ●Nyx Tinted Brow Mascara : http://www.nyxcosmetics.com/tinted-brow-mascara/NYX_169.html?cgid=root ●Nyx Primer Hd ●Nyx Ultimate Shadow Palette : http://www.nyxcosmetics.com/ultimate-shadow-palette/800897017620.html ●Nyx Ombre Blush : http://www.nyxcosmetics.com/ombre-blush/NYX_318.html?cgid=root ●Mac Shadow Beyond Gorgeous ●Inglot Eyeliner 77 : http://inglotcosmetics.com/77.amc.eyeliner.gel/product/19134 ●Mac Pro Longwear Paint Pot : http://www.maccosmetics.com/product/13840/1573/products/makeup/eyes/shadow/pro-longwear-paint-pot#/shade/Soft_Ochre ●Nyx Lid Lingerie : http://www.nyxcosmetics.com/lid-lingerie/NYX_340.html?cgid=root ●CupioLash N33 ●Duo Eyelash Adhesive : http://www.sephora.com/eyelash-adhesive-P266812 ●Mac Mascara : http://www.maccosmetics.com/product/13839/30807/products/makeup/eyes/mascara/zoom-lash-little-mac ●Nyx Slim Pencil : http://www.nyxcosmetics.com/slim-lip-pencil/NYX_052.html?cgid=root ●Nyx Matte Lip Cream Brushes: ●Beauty Blender : http://www.sephora.com/search/search.jsp?keyword=beauty%20blender&mode=all ●Make Up For Ever Precision Highlighter Brush #144 : http://www.makeupforever.com/us/en-us/make-up/precision-highlighter-brush-144 ●Mac Brush Tapered Face nr.138 : http://www.maccosmetics.com/product/13805/1694/products/brushes-tools/brushes/face-brushes/138-tapered-face-brush ●●●●●●●●●●●●●●●●●Music●●●●●●●●●●●●●●●●● Intro & Outro : Ark Patrol ft. Veronika Redd - At all https://www.youtube.com/watch?v=HKrOH0sQV6w

Andreea Teo
TUTORIAL DE MAKEUP: Machiajul meu zilnic cu paleta TOO FACED Sweet Peach
Aceasta este rutina mea zilnica de makeup. Nu sunt un makeup artist, sunt doar un makeupjunkie. :) Instagram: https://www.instagram.com/aandreea_lauraa Produse folosite: FATA: Chantecaille Just Skin Anti-Smog Moisturizer SPF 15 Bobbi Brown Corrector Light to Medium Bisque MAC Studio Finish Concealer NC30 Rimmel London Long Lasting Pressed Powder 005 Silky Beige Clarins Colours of Brazil Summer Bronzing Powder Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Moonstone Milani Baked Blush 05 Luminoso OCHI Anastasia Beverly Hills Brow Wiz Medium Brown MAC Pro Longware Waterproof Brow Set Quiet Brunette Too Faced Sweet Peach Urban Decay Perversion BUZE: MAC Soar Lip Pencil Makeup Forever Artist Rouge Mat M102

Ilinca Munteanu
Machiajul meu de zi cu zi | Cat Eyes
Să mă ciupească cineva. După doi ani de urmărit tutoriale non-stop pe Youtube și după un an întreg de ”o să fac și eu”, ”într-o zi o să postez și eu”, ”și eu, și eu”, în data de 24.07.2017 a avut loc miracolul. În clipul de mai sus vă arăt cum realizez un machiaj simplu, de zi, ce implică un cat eyes și un ruj mișto și cam care sunt pașii pe care am ajuns să îi urmez de fiecare dată când știu că trebuie să arat prezentabil pe undeva. Sper să vă placă și să vă inspire într-un fel sau altul. Țin să menționez că nu sunt nicidecum vreun make-up artist, iar sfaturile mele nu sunt literă de lege. Sunt doar pasionată și vreau să împărtășesc cu voi ceea ce îmi place să fac cel mai mult. Cu ce am editat? Vegas Pro 13 Cu ce am filmat? Canon 700D Blog: www.ilincamunteanu.blogspot.ro Ne vedem în următorul clip! I.M.

Xcentrica byDeeaCodrea
My favorite products
Well, m-am gandit la lansez o noua serie de video-uri, asadar ne vedem cu My Favorites, o lista cu produse preferate pe care eu le folosesc in mod frecvent. Sper sa aveti rabdare sa urmariti pana la capat pentru ca sunt o multime de produse foarte faine. Ne vedem in fiecare luna cu favoritele mele! Hugs! Produsele mentionate in video sunt: LIERAC Sunific 50 SPF SOLARIS Ulei de cocos DUPA PLJA Apa micelara demachianta Sephora Merci Handy Spray revigorant pentru fata Givenchy Hydra Sparkling Lotion Premiere Estee Lauder Revitalizing Supreme crema de fata Benefit The Porefessional baza de machiaj Paese Rice Powder pudra translucida Benefit Gimme Brow gel de sprancene Sephora masca revitalizanta din alge Kallos Sampon silver reflex Wella Oil Reflections ulei de par Sephora Iluminating Bronzing Oil ulei de corp

Stefana Radu
Tutorial | Machiaj de zi | Stefana Radu
Buna fetelor! Astazi v-am pregatit un tutorial de machiaj foarte simplu, care nu necesita multe produse sau prea mult timp. Este un machiaj pe care eu il fac de fiecare data cand am ocazia(prefer sa ma machiez asa decat sa ma dau cu eyeliner). Sper ca v-a placut si nu uitati sa va abonati! Ma gasiti pe: Facebook: https://www.facebook.com/stefanaraduy... Instagram: https://www.instagram.com/stefanaaara... Astept sugestiile voastre in comentarii. Va multumesc pentru vizionare!

Xcentrica byDeeaCodrea
Day Out Vlog - 5 fete, o zi la Therme si sute de momente funny
Mi-am luat cele mai bune prietene si am plecat sa ne relaxam in jungla urbana, la Therme Bucuresti. Ce a urmat poti vedea si tu! Atentie! Se rade mult, cu si de noi!

Ruxy
NMMC cu ANA CIORICI
NO MIRROR MAKEUP CHALLENGE / Video filmat in Noiembrie, 2017 Ana Ciorici: BLOG: http://ana.ciorici.com/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/anaciorici YOUTUBE: https://youtu.be/oCLspLd567A eu, persoana mea, impreuna cu mine: • Instagram: https://www.instagram.com/ruxyghimp • Facebook : https://www.facebook.com/RuxyGhimp • Contact : [email protected] • Collab: [email protected]